O NAS

ALICE to nowo otwarta Szkoła Języków Obcych.

ulotkapoprawionaprzod.jpg

Mamy świadomość, że nauka języków obcych może czasem sprawiać trudność i wprowadzać zniechęcenie. Szkoła Języków Obcych ALICE powstała właśnie po to, by pokazać, że efekty w dużej mierze zależą od sposobu przekazywania i przyswajania wiedzy jak również warunków w jakich ten proces się odbywa.

Na naszych zajęciach gwarantujemy satysfakcję, postępy w nauce, dobry humor, pozytywną atmosferę i różnorodność.

Grupy w Szkole Językowej ALICE tworzone są rzetelnie w oparciu o umiejętności językowe ucznia oraz jego wiek (w przypadku dzieci). Przed przypisaniem do konkretnej grupy każdy uczeń zobowiązany jest do wypełnienia pisemnego testu poziomującego (w placówce szkoły), kolejnym etapem jest ustna rozmowa z lektorem, następnie uczniowi zostaje przedstawiona spersonalizowana oferta.

Tworzymy niewielkie grupy ponieważ wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Każda grupa liczy od czterech do maksymalnie dziesięciu słuchaczy. Dzięki profesjonalnemu podejściu do tworzenia grup, praca na zajęciach przebiega w sposób harmonijny, spójny i efektywny.

Nie istnieją żadne bariery uniemożliwiające naukę języka obcego, aby to udowodnić, Szkoła Języków Obcych ALICE, zaprasza do podjęcia współpracy WSZYSTKICH! Bez względu na wiek, pozycję społeczną, zawodową, czy wykształcenie. Biorąc pod uwagę naturalną zdolność do nauki języków, występującą u malutkich dzieci, serdecznie zapraszamy w nasze progi najmłodszych milusińskich. Gorąco polecamy zapoznanie się z naszym innowacyjnym pomysłem, jakim są zajęcia Berbeć Lesson.

Proponowane przez nas grupy:

a)BERBEĆ LESSON (zajęcia dla rodziców z maleńkimi dziećmi)
b) przedszkolaki 3-6
c) dzieci 7- 14
d) młodzież i dorośli

4 thoughts on “O NAS”

  1. witam,
    1. Czy istnieje możliwośc nauki J. niemieckiego od podstaw
    2. jaki jest koszt nauki J.angielskiego dla córki w wieku 12 lat

    Pozdrawiam

    1. Dzień dobry, na chwilę obecną posiadamy w ofercie jedynie naukę języka angielskiego. Koszt lekcji dla osoby 12letniej to 25 zł za 60min. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *